logo gazela diamenty forbes

Głównym profilem działalności jest produkcja opakowań kartonowych z nadrukiem wielobarwnym dla przemysłu meblarskiego, oświetleniowego, agd, spożywczego. Produkujemy również różnego rodzaju profile ze styropianu, które służą między innymi jako zabezpieczenie pakowanych przedmiotów. Spółka posiada  dział druku offsetowego oraz druku cyfrowego.  Zajmuje się również handlem artykułami poligraficznymi – farby, chemia poligraficzna, papiery do druku. (Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania)

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania realizowana w firmie BART DRUK sp. z. o.o. polega na wprowadzeniu i stałym doskonaleniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001-2015 oraz ISO 14001:2015. Czynnikiem decydującym o powodzeniu naszej firmy ma być jakość wyrobów i usług oferowanych przez nas, a także zrównoważony rozwój firmy sprzyjający środowisku naturalnemu. Nasi odbiorcy muszą być pewni, że zlecone prace będą wykonane w sposób profesjonalny oraz na wysokim poziomie technicznym, zapewniającym najlepszą – możliwą do osiągnięcia jakość. Chcemy, aby wizerunek naszej firmy kojarzony był z wiarygodnością oraz troską o dobro Klienta i środowiska naturalnego.

Wszyscy pracownicy naszej firmy, na każdym stanowisku, są odpowiedzialni za

J A K O Ś Ć SWOJEJ PRACY.

Główne cele Polityki Zintegrowanego Systemu Zarządzania :

  • systemowe podejście do zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego poprzez określenie, wdrożenie i monitorowanie procesów firmy, a także ich optymalizowanie,
  • skuteczne rozpoznawanie potrzeb i spełnianie oczekiwań Klientów i innych stron zainteresowanych
  • dostarczenie Klientom usługi i towaru zgodnego z Ich wymaganiami i potrzebami
  • rozwijanie asortymentu naszych usług oraz elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb naszych Klientów
  • współpraca z naszymi Klientami, Partnerami i innymi stronami zainteresowanymi w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku
  •  przestrzeganie wymagań prawnych,
  • inicjowanie oraz doskonalenie działań   dla   zapobiegania zanieczyszczeniom i ochrony środowiska naturalnego,
  • monitorowanie parametrów związanych z oddziaływaniem organizacji na środowisko oraz inicjowanie działań związanych z poprawą uzyskiwanych wyników.

Wszyscy pracownicy naszej firmy są informowani o działaniach na rzecz jakości i ochrony środowiska oraz aktywnie uczestniczą w doskonaleniu Zintegrowanego Systemu Zarządzania poprzez udział w szkoleniach w zakresie metod pozwalających na urzeczywistnienie założonych celów.

Działania te doprowadzą do pełnej satysfakcji naszych Klientów oraz umocnienia dobrej marki naszej firmy na rynku. W imieniu wszystkich pracowników firmy deklaruję ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

22.08.2016

Prezes Zarządu

Stanisław Andrzejewski