logo gazela diamenty forbes

Głównym profilem działalności jest produkcja opakowań kartonowych z nadrukiem wielobarwnym dla przemysłu meblarskiego, oświetleniowego, agd, spożywczego. Produkujemy również różnego rodzaju profile ze styropianu, które służą między innymi jako zabezpieczenie pakowanych przedmiotów. Spółka posiada  dział druku offsetowego oraz druku cyfrowego.  Zajmuje się również handlem artykułami poligraficznymi – farby, chemia poligraficzna, papiery do druku. (Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania)

Historia

BART-DRUK sp. z. o. o. powstała w 1994 r., w następstwie likwidowanej Spółdzielni Pracy „Poligrafika” w Bartoszycach.

Czytaj więcej...

W końcu 1995 r. spółka odkupiła od likwidowanej spółdzielni następną działkę gruntu wraz z usytuowanymi na niej magazynami, w których rozpoczęto organizowanie produkcji opakowań z tektur falistych na potrzeby przemysłu meblarskiego.

Jednocześnie od 1996 r. został zamknięty dział druku typograficznego, bowiem jest to już technologia druku mocno przestarzała, a zarazem szkodliwa dla zdrowia zatrudnionych tam pracowników – styczność z materiałem zecerskim w skład którego wchodzi między innymi ołów, powoduje groźną chorobę o nazwie ołowica.

Czytaj więcej...

W latach 1997-2000 r. BART-DRUK Sp. z. o. o. w Bartoszycach zmienia podstawowy profil z produkcji poligraficznej na produkcję opakowań tekturowych z nadrukiem.

Czytaj więcej...

W 2002 r. rozpoczęto budowę hali produkcyjnej, którą ukończono i oddano do użytku w końcu 2003 r.

Czytaj więcej...

Pod koniec 2010 roku zakończono budowę kolejnej hali produkcyjnej wyposażonej w nowoczesną linię do produkcji opakowań kartonowych z nadrukiem wielobarwnym.

Czytaj więcej...

Spółka zakupuje 3 plotery termiczne do styropianu,

Czytaj więcej...

Spółka prowadzi kolejne inwestycje.

Czytaj więcej...